Naturalnie we Wrocławiu

0

Warto przed okresem zimowym zatroszczyć się o odpowiednie przygotowanie swojej skóry. To ostatni moment, by o nią zadbać. W dniach 12-13 grudnia 2020r. we Wrocławiu odbędą się targi kosmetyków naturalnych ,,Natural beauty”. To już 16 edycja tych targów. Odwiedzający będą mieli wyjątkową okazję by zakupić naturalne kremy, olejki, peelingi, balsamy i mydła.

Wiele osób świadomie wybiera naturalne kosmetyki ze względu na środowisko i korzystny wpływ na ciało człowieka. Konsumenci stawiają na naturalne składniki, bo są one odpowiedzą na przesyt chemii w przemyśle kosmetycznym. Dzięki temu targi cieszą się niezwykłą popularnością, ale to również bogata oferta wydarzeń składnia do tłumnego pojawiania się na wystawie. Podczas targów będzie można porozmawiać ze specjalistami w naturalnej pielęgnacji i poznać produkty prosto z manufaktur. Wśród prezentatorów znajdziemy stylistów, wizażystów, kosmetologów, ekspertów zdrowia i urody, ale również oferty salonów kosmetycznych i hoteli SPA.

Na targach znajdziemy nie tylko naturalne kosmetyki, ale też produkty jak np. świece, środki czystości czy płatki do demakijażu. To doskonała okazja nie tylko by poznać produkty, ale również je zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystawcy chętnie korzystają z opcji pojawienia się na targach, gdyż jest to dla nich okazja do poznania z bliska swojego konsumenta.

Targi kosmetyków naturalnych to doskonała okazja dla osób wrażliwych, alergików lub z innymi problemami skórnymi, by z bliska przyjrzeć się bogatej ofercie. Targi odbędą się na ul. Długosza 59 ( Hala ASPA) w godzinach 11-18. Wstęp na targi jest bezpłatny.

 

Źródło: http://www.targinaturalbeauty.pl/

Leave A Reply

Your email address will not be published.