O Nas

0

O Nas

Paramad sp. z o.o. to polska firma stworzona z pasji do budowania wielowymiarowych relacji między stronami różnych kultur.

Paramad sp. z o.o. jest zaufanym konsultantem biznesowym dla wielu firm w Polsce oraz innych krajach. Jesteśmy na rynku od listopada 2015 roku.
Paramad sp. z o.o. pomaga inwestorom wejść na polski rynek i znaleźć najlepsze sposoby do wykorzystania dostępnych biznesowych możliwości. Wspieramy inwestorów we wszystkich procedurach administracyjnych i prawnych związanych z wprowadzeniem i realizacją ich projektu biznesowego. Również dostarczamy wszelkie niezbędne informacji do wejścia na polski rynek.
Wspieramy, także, polskie firmy, które działają w konkretnych dziedzinach, takich jak kosmetyki, suplementy diety, odżywianie, urządzenia medyczne i farmaceutyka.
Mamy bezpośredni kontakt z inwestorami i firmami zagranicznymi z takich krajów, jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Egipt, Bahrajn, Arabia Saudyjska. Zaufane relacji biznesowe z licznymi firmami z tych krajów sprzyjają współprace pomiędzy państwami.
Posiadamy partnerów biznesowych w każdym powyższej wymienionym kraju. Przedstawiciele ds. sprzedaży i marketingu naszej firmy są w nich fizycznie dostępni, dzięki czemu mamy możliwości do działania na najtrudniejszych rynkach na świecie, jakimi są rynki państw Zatoki Perskiej.
Zapewniamy naszym partnerom szybki dostęp do kompleksowych informacji dotyczących spraw prawnych i biznesowych, włącznie z danymi dotyczącymi inwestycji, pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów biznesowych i dostawców w Polsce, wraz z nowymi lokalizacjami.
Aby zapewnić jak najlepszą obsługę, stworzyliśmy sieć Regionalnych Centrów Obsługi Inwestorów. Celem stworzenia jest poprawa jakości usług inwestycyjnych w regionie, zapewnienia dostępu do najnowszych informacji, takich jak: oferty inwestycyjne i regionalne oraz dane mikroekonomiczne. Nasi specjaliści mają za zadanie pracować jako łącznicy pomiędzy inwestorami a władzami lokalnymi.
Naszą misją jest budowanie platform współpracy opartych na ugruntowanych relacjach wielokulturowych, biznesowych i interpersonalnych.
Nasza cel – stać największą firmą kojarzącą się z biznesem między Polską a krajami regionu MENA.
Leave A Reply

Your email address will not be published.